• Informácie pre rodičov budúcich prvákov:

• V Ak už máte rozhodnutie o prijatí v rukách, informujte nás prosím mailom na stravne.sjbernolakova@gmail.com

V Obratom Vám zašleme zápisný lístok a súhlas so spracovaním osobných údajov.  Tieto vyplnené tlačivá nám buď oskenujete a pošlete mailom alebo prinesiete osobne (do 30.6.2022)

V Po obdržaní vyplnených tlačív od nás dostanete email s prihlasovacími údajmi na stránku www.eskoly.sk (odhlasovanie stravy) a tiež informáciu o výške stravného na aktuálny mesiac. Tento email bude slúžiť ako potvrdenie o tom, že všetko je v poriadku a Vaše dieťa je na stravu prihlásené od dátumu, ktorý ste uviedli na prihláške.

V Vášmu dieťaťu tak nachystáme čip na stravovanie, ktorý mu bude v prvý deň školského vyučovania odovzdaný pani učiteľkou.

V Odporúčame vybaviť tieto náležitosti v dostatočnom predstihu.

Aktuálne poplatky nájdete tu

• Prihlášky